Jak to działa?

Zarejestruj się

Rejestracja oraz wymiana walut na Platformie e-Kantorpolski.pl jest darmowa. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Uzupełnić Swoje dane osobowe oraz zdefiniować konta bankowe. Zarejestruj się


Zasilasz konto (portfel)

Doładowujesz konto na platformie- tak zwany Mój Portfel. System wskaże Ci rachunek bankowy, na który przelejesz kwotę do wymiany. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty będziesz miał możliwość dokonania transakcji.


Zlecasz wymianę

W Swoim Portfelu będziesz widział środki, które przelałeś na nasze konto. Możesz teraz dokonać transakcji wymiany. Masz do wyboru dwa sposoby przeprowadzenia transakcji; poprzez zakładkę Złóż ofertę lub Oferta otwarta. Na Platformie zawsze będziesz miał wyświetlone aktualnie obowiązujące kursy oraz czas jaki masz na podjęcie decyzji. Zawsze możesz zlecić wypłatę niezrealizowanych środków zlecając- Wypłata środków.


Otrzymujesz walutę

Po dokonaniu i akceptacji transakcji wymiany otrzymasz wymienioną walutę na konto wskazane przez Ciebie podczas rejestracji, bez konieczności dodatkowego zlecenia wypłaty. Wejdź, zobacz i wybierz najkorzystniejszą ofertę.